Увага! Оптика в готелі Мир (пр-т. Голосіївський, 70) переїхала за адресою вул. Голосіївська, 18
Контакты
На главную
Вверх

Консультація офтальмолога

Наші лікарі офтальмологи будуть раді допомогти у питаннях вибору контактних лінз, засобів коррекції і якщо виникла необхідність - призначить лікування.

Подробнее
Виклик лікаря офтальмолога додому

Виклик лікаря офтальмолога додому

У нас можна викликати дорослого і дитячого офтальмолога додому і отримати консультацію , обстеження і рецепт не витрачаючи час на дорогу. Якщо пацієнт через стан здоров,я чи вік не може приїхати самостійно ми проведемо обстеження на дому.

Подробнее
Апаратне лікування зору

Апаратне лікування зору

У нас можна якісно і доступно пройти безопераційне апаратне лікування зору дітям та дорослим, отримати консультації та безкоштовний огляд офтальмолога в кінці курсу процедур.

Подробнее
Нічні лінзи Paragon

Нічні лінзи Paragon

Нічні лікувальні лінзи Paragon призупиняють падіння зору у дітей із короткозорістю і можуть бути призначені дитині з 6-ти років та дорослим.

Подробнее
Підбір дитячих окулярів

Підбір дитячих окулярів

Ми надаємо весь спектр послуг з виготовлення дитячих окулярів будь-якої складності. Наші лікарі випишуть рецепт, консультанти допоможуть вибрати оправу, а майстер якісно виготовить окуляри.

Подробнее
виготовлення і ремонт окулярів

Виготовлення і ремонт окулярів

У нас можна відремонтувати та виготовити окуляри будь-якої складності, замінити чи спаяти застарілі деталі, переточити лінзи зі старої оправи в нову. Працюємо на сучасних європейських станках і гарантуємо високу якість виконання робіт з ремонту та виготовлення окулярів.

Подробнее
Корисні статті

Діагностичний центр зору Oksioptika

Oksiоптика - мережа оптик з діагностичними кабінетами зору, що надає послуги з обстеження та лікування органу зору дітям з народження та дорослим, а також усі види послуг оптики від індивідуального підбору контактних лінз чи окулярів до виготовлення чи ремонту. Ми спеціалізуємося на дитячій та дорослій офтальмології, нехірургічних плеоптичних методах лікування зору, ортокератологічному лікуванні нічними лінзами paragon, окулярах для дітей і дорослих. При оптиках працюють кабінети з апаратного лікування зору, у тому числі з лікування косоокості. Для зручності наших клієнтів, а також для людей з обмеженими можливостями є послуга з виклику офтальмолога додому для обстеження чи підбору окулярів не виходячи з дому ( детальніше у розділі «виклик лікаря додому»).

Консультація лікаря здійснюється за попереднім записом за номерами телефонів:

Весь асортимент контактних лінз та засобів догляду можна придбати в наших роздрібних магазинах або в інтернет-магазині.

Ми з радістю надаємо знижки пільговим категоріям людей (див. розділ «акції»).

Наши врачи
лікар офтальмолог Клименко Вікторія Вікторівна
Клименко Вікторія Вікторівна

Лікар офтальмолог. Стаж роботи офтальмологом із 2010 року, має спеціалізацію з дорослої та дитячої офтальмології, перша кваліфікаційна категорія.

лікар офтальмолог Шумак Наталія Григорівна
Шумак Наталія Григорівна

Лікар офтальмолог, хірург. Стаж роботи хірургом із 2003 року, має вищу кваліфікаційну категорію. За основним місцем роботи - завідувач хірургічним відділенням у військовому госпіталі.

лікар офтальмолог Волинець Наталія Володимирівна
Волинець Наталія Володимирівна

Стаж роботи офтальмологом із 2008 року, має вищу кваліфікаційну категорію та спеціалізацію з дитячої та дорослої офтальмології.

лікар офтальмолог Вавриш Оксана Михайлівна
Вавриш Оксана Михайлівна

Лікар офтальмолог. Стаж роботи офтальмологом із 2013 року. Має другу кваліфікаціну категорію та спеціалізацію з дитячої та дорослої офтальмології.

сімейний лікар- оптометрист Романенко Анастасія Сергіївна
Романенко Анастасія Сергіївна

Сімейний лікар- оптометрист. Стаж роботи із 2019 року.

Контакты